הזמנת פעילות

הזמנת פעילות

הישיבה החילונית בירושלים מציעה תכנים ייחודיים מתוך  עולמה, עולם התרבות היהודית והישראלית וחיי יצירה ועשייה חברתית בירושלים. לישיבה ניסיון רב במגוון פעילויות מסוג זה בארץ ובעולם, בעברית ובאנגלית. הפעילות מומלצת לקבוצות, משפחות, תוכניות חינוכיות, גופי תרבות, חדרי מורים, מכינות קדם צבאיות, וקבוצות מנהיגות ועוד.

מפגש עם אחד מראשי הישיבה

שיחה, הרצאה או לימוד לדוגמה מתוך הרעיונות  הגדולים שמאחורי הישיבה, משולבים בסיפור הקמתה הייחודי על רקע רנסאנס התרבות  בירושלים בעשור האחרון וחיבור לעולמות האמנות והתרבות. 

ביקור וסיור בישיבה

ניתן  לתאם מפגש, שיחה והיכרות עם עולמה של הישיבה החילונית בירושלים על צוותה ותלמידיה במבנה הישיבה, ואף לשלב זאת בסיור שלם בעין כרם (ראו  למטה, סיורים). מפגש לימוד והיכרות  עם תלמידי ותלמידות הישיבה, אופי הלימוד והתכניים הייחודיים לצד הפעילות התרבותית והאקטיבסטית בעיר.

סיורים בעין כרם ובירושלים

הישיבה החילונית פועלת מזה למעלה מעשור ומרכזה בעין כרם. לצד זאת, הישיבה פעילה ושותפה, מנהלת אומנותית ומפיקה ארועים ומנהלת יוזמות ברחבי  ירושלים. הסיורים שהישיבה  מציעה הם מגוונים וחדשניים – החל מצלילה לעומק המגוון התרבותי וההיסטורי של עין כרם ושכונות נוספות, לצד סיורי חוויה ייחודיים המשלבים מוסיקה, הופעות, טעימות קולינריות ומפגשים עם א.נשי מפתח ביצירה ובעשייה בעיר ממגוון המגזרים. הסיור יכול להיות מותאם לפי נושא – תרבות צעירה, חדשנות תרבותית ופרינג', יזמות חברתית ואקטיביזם, התחדשות יהודית, ירושלים בין תרבותית ובין דתית ועוד.

קומזיץ

ערב טיש חסידי-חילוני, לימוד וניגון מעולם החסידות עם ד"ר אריאל לוינסון. סביב מדורה או אצלכם בבית, עם חברים ומשפחה או קבוצה ומשלחת מחו"ל, נצא למסע אל עולמה של החסידות והניגונים שלה. בלימוד, שירה משותפת וכמובן אוכל ומשקה שאפשר לעשות איתו הרבה לחיים!

לפרטים נוספים ותיאומים: ariel@jsy.org.il