הנביעה – מסע. סדנא. מופע ✨

24/06/2023 |
₪120

בדרך שבין המעיין לאלון העתיק, אנחנו הולכים יחד. אנחנו זזים, והמים זזים איתנו. עם כל צעד בו נצעד יתערבבו קולות היער ושירת המקהלה.

מקהלת גיא בן הינום, בשיתוף הישיבה החילונית בירושלים, מתרגשות להזמין אתכם לאירוע משך השתתפותי לקהל ומקהלה – הנביעה.

בתכנית- צעידה מדיטטיבית, טקס פותח, סדנא קולית, ומופע שכולו מוקדש לאלמנט המים ונוצר בהשראתה של מרים הנביאה. מרים, שסחפה את הנשים, בתופים ובמחולות, לחגוג את נס החיים והישועות. אחות גדולה, אלכימאית, רבת חסד ותפארת, מיילדת, מורדת, רוקדת, נודדת.

'הנביעה' היא יצירה שיתופית ייחודית, אותה יצרו יחד חברי וחברות המקהלה, טקס רב משתתפים הבנוי כמחזור שירים היפנוטיים-מימיים-סוחפים.

תאריכי מופעים: 24, 27, 28, 29 ביוני.

שעות: 18:30-21:00

לכרטיסים לחצו כאן

על המיקום: 

נפגשות במרכז עין כרם, במעיין מרים, כשעה לפני השקיעה. צועדות משם יחד אל האלון העתיק (הליכה של כ-12 דקות). אורך האירוע: שעתיים וחצי.

  • שימו לב – ההליכה לאלון היא ברמת קושי קלה-בינונית, מומלץ להגיע עם נעלי הליכה או סנדלים נוחים 🙂

חניה:

חניון מרכז עין כרם, כארבע דקות הליכה מנקודת המפגש.

 

האירוע נוצר בתמיכת הקרן לירושלים, מפעל הפיס, וקרן רבינוביץ׳. 

מקהלת גיא בן הינום היא קולקטיב ווקאלי ייחודי ושיתופי, הממוסס את הגבולות וההגדרות השגורות של מבנה ה"מקהלה" הרגיל.  ביצירותיהם חברי הקולקטיב מרחיבים את המבנה המסורתי של הרכב המקהלה ויוצרים טקסים טרנספורמטיביים-עכשוויים שמבקשים לכונן מחדש את אופן ההקשבה והנוכחות של המשתתפים– מבצעים וקהל. מקהלת גיא בן הינום היא פרויקט משותף עם מרכז לאמנות ומחקר ״מעמותה״. עמותת הערת שוליים.

ניהול אמנותי וקונספט: נעם אחדות ואבנר מרים עמית.

ניהול תוכן: ניר עמית, אריאל לוינסון

בהשתתפות: נעם אחדות, ענת הנדלסמן, אבנר מרים עמית, תמרה נשרי, אילנה סניטמן, נתן סקופ, תמיר פרידריך , עמית פישביין, ספיר רוזנבלט, מיכל תמרי , אלקסנדר פיש ,רענן אמיר, אריאל לייקין, ליה עמית, רון קלוד, איילה טלבר רזניק.

מפיקה ראשית: שירה מטוסביץ'

שיווק: ענת הנדלסמן, נטע גולדפיין.

הפקה בפועל: אורי שמלא

ניהול אמנותי מקהלה: עמית פישביין

תלבושות: אלקסנדר פיש ואליה טלבר רזניק

תאורה: נתן סקופ, רענן אמיר